Autobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju tampa vis populiaresnė. To priežastis – žmonės ima pavargti nuo vairavimo ir renkasi keliones, kuriose galima patogiai įsitaisyti ir pasiekti net ir tolimas vietas nesėdant prie vairo. Kitaip tariant, kelionės maršrutas yra patikimas kitiems asmenims, o tam, kuris organizuoja visą kelionę, lieka laiko planuoti paskutines kelionės detales ar tiesiog leisti laiką kartu su kitais žmonėmis, kurie pasirinko tą patį kelią – leidosi kartu į kelionę.

Didesnėms kelionėms yra pasirenkamas erdvus ir komfortabilus autobusas, kuriame ne tik telpa daug keliaujančiųjų, bet taip pat ir patogu sėdėti, malonu važiuoti. Dideli autobusai turi ir dar vieną savybę – juose iš karto juntama kelionės aura, supa tik puikiausia atmosfera, ypač jei vykstama su šaunia kompanija.

Autobusai puikiai tinka įvairioms kelionėms. Sau tinkamą transporto priemonę ras ir tie, kurie ieško autobuso su vairuotoju kelionėms po Vilniaus miestą, jokių problemų nekils ir ieškantiems, kas ir kuo nuveš visą kompaniją į tolimiausius Europos kampelius, pasiekiamus autobusu. Pasirinkimo galimybės šiai dienai tikrai džiugina visus ieškančius kelionės transporto ir vairuotojo paslaugų: nuo ekonomiškų ir paprastų iki prabangių, išskirtinę kokybę garantuojančių autobusų.

Ieškantiems mažesnio transporto siūloma mikroautobuso nuoma su vairuotoju. Tai iki 20 vietų keleiviams turintys autobusiukai, kurie puikiai tinka įvairioms kelionėms. Nors tai ne tokia patogi transporto priemonė kaip autobusas, kuriame ir karštas vanduo, ir tualetas, tačiau tai greitesnis transportas, labiau orientuotas į keleivių pervežimą iš anksto suderintu maršrutu, o ne pažintinę kelionę, kurioje gali būti daugiau netikėtumo. Visgi, jei kelionę organizuojate nedideliam būriui žmonių – apynaujis mikroautobusas puikiai tiks ir ilgoms kelionėms po Europą.

Mažieji mikroautobusai, kuriuose vos 9 vietos, įskaitant ir vairuotoją, labiau skirti tiems, kurie nori vairuoti patys ir į kelionę leistis tik pažįstamų žmonių rate, tačiau ir tokie mažieji mikroautobusai gali būti nuomojami su vairuotoju – tokią paslaugą dažniausiai renkasi tie, kurie nori garbius svečius pristatyti į oro uostą ar paimti iš jo, leidžiasi į keliones su partneriais netolimose vietose (po Lietuvą ar iki kaimyninių valstybių). Situacijų kuomet vienas ar kitas variantas yra parankus – tūkstančiai.

Mikroautobusai ir autobusai vis dažniau pasirenkami ir vestuvių puotoms, nedidelius autobusiukus nuomojasi mergvakarių, bernvakarių kompanijos, į keliones taip leidžiasi ir studentai ar moksleivių grupės, netgi darželiai nuomojasi autobusus tam, kad mažieji turistai pamatytų kuo daugiau.

Tiek autobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju ar mažųjų autobusiukų nuoma be vairuotojo kelionėms mažame būryje, tiek bet kuri kita transporto ir keleivių pervežimo paslauga yra patogus sprendimas šiuolaikiškam žmogui, kuris nelinkęs sėdėti vienoje vietoje. Tai suteikia labai daug galimybių, pritaikoma tūkstančiuose skirtingų situacijų ir rekomenduojama tiek nevairuojantiems, tiek ir vairuotojams profesionalams – kiekvienas žmogus gali atrasti sau patogų kelionės variantą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *