Kuomet tenka organizuoti vienokią ar kitokią išvyką, ekskursiją ar kitokį renginį, kuriame teks didelį kiekį žmonių pervežti iš vienos vietos į kitą – daug žmonių susima už galvos ir mano, kad tai labai sudėtinga. Tai toli gražu nėra tiesa, jei tik pasirenkama patikima kompanija ir žinomos kelios detalės, tinkamai planuojama kelionė ir jos maršrutas.

Mikroautobusų nuoma ypatinga tuo, jog tai ne itin didelės transporto priemonės, tačiau vis tiek galinčios pervežti daugiau žmonių nei lengvieji automobiliai. Kiek tilps žmonių priklauso nuo mikroautobuso tipo, o jų būna įvairių.

9 vietų mikroautobusai

9 vietų mikroautobusai skirti VIP pervežimams arba gali būti puiki alternatyva nuosavam transportui kelionės su šeima ar draugų būriu metu, kuomet norisi daugiau erdvės tiek žmonėms, tiek bagažui. Tokie mikroautobusai ypač populiarūs kelionėms į užsienio šalis, taip pat labai populiari 9 vietų mikroautobusų nuoma Vilniuje, dažniausiai vestuvėms arba VIP svečių sutikimui oro uoste, siekiant jiems užtikrinti maksimalų komfortą.

Jei nuomojate savo reikmėms šis pasirinkimas parankus ir tuo, jog tokiai transporto priemonei vairuoti pakanka B kategorijos vairuotojo pažymėjimo (B kategorija suteikia teisę vairuoti lengvuosius automobilius, prie kurių priskiriami ir tokio dydžio mikroautobusai).

9-17 vietų mikroautobusai

Kuomet Jūsų poreikių nepateisina 9 vietos, įskaitant vairuotoją, verta pamąstyti apie kiek didesnį mikroautobusą. Ekskursijoms, ilgesnėms kelionėms didesniame būryje puikiai tinka 9-17 vietų mikroautobusų nuoma, kuri jau siūloma su vairuotojo paslaugomis. Tokiam mikroautobusui jau reikalinga papildoma vairuotojo kategorija, tad ir nuomojami jie su vairuotoju – Jums nebereikia sukti galvos dėl to, kas galės vairuoti.

Didesni mikroautobusai

Dar didesni mikroautobusai dažniau priskiriami mažiesiems autobusams, tačiau galite sutikti ir tokį, ir tokį pavadinimą. Jei Jūsų yra daugiau, jei kelionė yra tolima ir norisi daugiau vietos – tokie mažieji autobusai ar didieji mikroautobusai bus iš tiesų geras pasirinkimas. Kaip ir mažesniųjų, šių mikroautobusų nuoma yra siūloma kartu su vairuotojų paslaugomis, tad Jums tereikia pasakyti savo maršrutą, kada ir kur turite būti, o kelionės eiga pasirūpins patyrę vairuotojai.

Dar mažiau rūpesčių jei gerai žinote maršrutą

Norint, kad kelionė būtų maksimaliai patogi, greita ir nekeltų jokių papildomų rūpesčių – susiplanuokite kuo detalesnį maršrutą. Įvertinant kelius reikėtų atsižvelgti, kad vyksite ne lengvuoju automobiliu, tad verčiau vengti ne itin geros kokybės, siaurų keliukų, ypač miško ar lauko, verčiau vykti didesniu lanku, nei gaišti daugybę laiko vengiant duobių lauko keliuke. Be to, mikroautobusai sunkesni, tad žiemą būtų parankiau rinktis kuo geriau valomus kelius.

Numatykite daugiau laiko

Kelionėse visada galima susidurti su įvairiais trukdžiais, todėl verčiau numatyti daugiau laisvo laiko, rezervo, nei vėliau gailėtis ir stresuoti jei nepavyksta laiku pasiekti vienos ar kitos vietos. Daugiau laivo rezervo reikėtų kuomet pasirenkam mikroautobusų nuoma Vilniuje ar maršrutas yra gana ilgis, daug tarpinių sustojimų. Vilniuje laiką ištirpdo spūstys, o tolimose kelionėse bei esant daugiau sustojimų kiekviename punkte uždelsus po keletą minučių galutiniame taške skirtumas jau tampa nemenkas.

Dar daugiau laiko reikėtų numatyti žiemos metu, ypač jei oro ir eismo sąlygos nėra geros. Vienur teks lėčiau nei planuota važiuoti dėl slidaus kelio, kitur galbūt eismą trikdys įvairios kitos kliūtys, kurių žiemą apstu, tad pasirinkusiems mikroautobusų nuomą žiemą reikia planuoti savo kelionę kur kas atsakingiau.

Siekiant, kad būtų kuo mažiau streso vertėtų nebijoti pasikonsultuoti ir su būsimais savo kelionės vairuotojais – jie įvertins kelionės maršrutą, pateiks savo pastabų ir patarimų, į kuriuos atsižvelgę galėsite mėgautis maksimaliai komfortiška kelione.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *