Keleivių vežimas

Keleivių pervežimo paslaugos yra naudojamos kas dieną, nes žmonės vis daugiau juda ir negali stovėti vienoje vietoje jei nori tapti sėkmingais ir laimingais. Vieni keliauja darbo reikalais, kiti ieškodami pramogų, dar kiti nori atsipūsti ir tiesiog pabėgti nuo rutinos – kiekvienas turi savo kelionės tikslą. Reguliarūs reisai neužtikrina visų žmonių poreikių išpildymo, todėl keleivių vežimas kaip paslauga yra populiarus pasirinkimas organizuojant keliones tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų.

Pervežimo paslaugos dažniausiai siejamos su keleivinio transporto nuoma. Tai iš dalies yra tiesa, nes pervežimui yra išsinuomojamas autobusas ar mikroautobusas ir samdomas vairuotojas. Kitaip tariant, tai autobuso nuoma su vairuotoju. Žinoma, gali būti nuomojamas kiek mažesnis transportas – lengvieji automobiliai su vairuotojo paslaugomis. Tai taip pat keleivių vežimo paslaugos, tačiau šį kartą daugiau išsiplėsime būtent apie paslaugą, kuomet naudojamasi autobusais ir mikroautobusais bei vyksta didesnis būrys žmonių.

Darbuotojų vežimas į darbą ir namo

Kai kurios įmonės, kurios įsikūrę tolėliau už miesto ar darbo laikas jose yra nesuderinamas su viešojo transporto tvarkaraščiais, siūlo savo darbuotojams parvežimo namo ar / ir atvežimo į darbo vietą paslaugą. Tai patogu darbuotojui, darbdavys užtikrintas, jog darbuotojai nevėluos į darbovietes dėl neatvykusio maršrutinio autobuso ar sugedusio asmeninio automobilio, keliamas lojalumas darbovietei ir gausybė kitų teigiamų priežasčių naudotis tokia paslauga, tad, galima sakyti, ši investicija labai greitai atsiperka.

Keleivių vežimas praverčia ne tik kelionėms iš darbo ar į jį, bet taip pat ir vykstant į komandiruotes kelioms dešimtims darbuotojų, organizuojant renginius ar turint išvykstamųjų darbų (renginiuose, klientų patalpose ir t. t.) Tokiu atveju taip pat praverčia pervežimo paslaugos, nes tai kelia kur kas mažiau rūpesčių nei nuosavo transporto parko valdymas, ypač jei paslaugų reikia ne nuolat.

Paslauga reikalinga ne tik įmonėms ir nuolatiniams klientams

Kartais keleivių vežimo paslaugos prireikia ir privatiems asmenims, kurie sulaukia didesnio būrio svečių ar nusprendžia suorganizuoti išvyką savo draugams, giminaičiams. Progų ir situacijų tikrai netrūksta, o paslauga yra labai universali, priderinama prie konkrečių poreikių, tad ir naudojamasi ja gana dažnai.

Paslaugomis dažnai domisi ir asociacijos, sąjungos, bendruomenės, kurios dalyvauja bendruose renginiuose, išvykose. Puikus pavyzdys – studentų sąjungos, kurios siekia skatinti studentų bendravimą, tad organizuoja išvažiuojamuosius renginius, o tam kuo puikiausiai tinka keleivių vežimo paslaugos talpiais autobusais. Taip pat elgiasi ir mokyklos, kitos bendruomenės, vienijančios tiek jaunus, tiek ir vyresnius žmones.

Turistinės kelionės taip pat neapsieina be keleivinio transporto paslaugų. Reta mažesnė kelionių agentūra gali pasigirti turinti nuosavus autobusus, todėl ir jos perka šias paslaugas – taip pigiau, paprasčiau ir efektyviau. Jei nuspręsite kelionę organizuoti savarankiškai, ko gero ir Jums teks pasinaudoti mūsų paslaugomis, todėl kviečiami susipažinti su mūsų autobusų parku, rasti sau tinkamiausią transporto priemonę ir ją rezervuoti savo kelionei.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *