Autobusų nuoma

Autobusų nuoma yra labai populiari keleivių pervežimo paslauga, kuria naudojasi tiek viešasis, tiek privatus sektorius ir netgi individualūs asmenys. Pasinaudoti šia paslauga priežasčių tikrai netrūksta:

  • Patogi, komfortiška transporto priemonė didelėms žmonių grupėms;
  • Visa kompanija gali vykti kartu;
  • Organizuojamos net ir tolimos kelionės;
  • Pigiau nei ieškoti gyvenamo ploto darbuotojams laikinų projektų metu (statybos, kelių tiesimas, darbai nutolusiose vietovėse).
  • Ir t. t.

Priežasčių iš tiesų yra begalė, jos labai įvairios ir individualios, o mūsų kompanija prisitaiko prie jų ir pateikia geriausią Jums tinkantį pasiūlymą, įvertindama konkrečius poreikius, lūkesčius. Gebėdami vertinti kiekvieną klientą individualiai pasiekiame kur kas malonesnio abiem pusėms bendradarbiavimo, efektyvesnių rezultatų. Mums patinka laimingas klientas, mūsų klientams patinka kokybiškos paslaugos – viskas labai paprasta.

Autobusų nuoma Vilniuje

Didžiausias šalies miestas, Lietuvos sostinė Vilnius, visuomet pilnas autobusų. Autobusų nuoma Vilniuje yra labai svarbi paslauga, kuria aktyviai naudojasi turistus į miestą atvežančios kelionių agentūros, viešbučiai, organizuojantys įvairius turus, išvykstamąsias ekskursijas, taip pat kitos su turizmu susijusios įstaigos. Visgi, tai ne vieninteliai autobusų nuomos Vilniuje užsakovai.

Autobuso nuoma su vairuotoju dažnai praverčia ir mokymo bei ugdymo įstaigoms, darbuotojus į mokymus ar į šventes vežančioms įmonėms, neretai autobusų prireikia sportininkams – juk kur kas patogiau, maloniau ir ekonomiškiau visai komandai į varžybas vykti kartu nei atskirai.

Autobusų nuoma Klaipėdoje

Nors Vilnius ir lyderiauja autobusų nuomos kiekiais, tačiau autobusų nuoma Klaipėdoje taip pat gana populiari, netrūksta besinuomojančiųjų ir kituose šalies miestuose. Mūsų komanda gali atvykti bet kur! Klaipėdoje daugybė autobusų rikiuojasi aikštelėse prie kruizinių laivų terminalo, senojoje miesto dalyje, gausus kiekis jų vyksta ir į Neringą, aplanko Smiltynę. Atvykus į pajūrį ne nuosavu transportu autobusų nuoma Klaipėdoje tikrai praverčia, nes galima pamatyti labai daug, geriau pažinti unikalų Lietuvos kraštą, garsų savo istorija, o radus įdomiai pasakojantį gidą trumpos atostogos Lietuvos pajūryje bus kur kas įdomesnės nei tolimuose kraštuose.

Autobusų nuoma Kaune

Autobusų nuoma Kaune sulaukia daug dėmėsio ne tik turistiniais tikslais ar esant įmonių kelionėms, bet ir po renginių geriausiosios titulą pelniusioje Žalgirio arenoje. Jei į renginį išvykote dideliu būriu, o grįžti nėra kuo – autobusų nuoma su vairuotoju tikrai taps gera išeitimi, ypač vykstant į kitus miestus. Pasirūpinti visos Jūsų komandos, draugų būrio ar įmonės darbuotojų nakvyne tikrai nebus lengva ir pigu, ypač jei renginys populiarus tarp miesto svečių, tuo tarpu autobusų nuoma leis Jums grįžti į namus dar tą patį vakarą be didesnių iššūkių, nesvarbu, vyksite į Vilnių, Klaipėdą ar netgi oro uostą.

Mūsų įmonės siūloma autobusų nuoma yra labai lanksti. Kaip jau minėjome, galime ir mokame prisiderinti prie kiekvieno kliento, sugebame įvertinti jo poreikius bei pasiūlyti geriausią išeitį. Turėdami nemenką patirties bagažą nesunkiai randame sprendimą iš kebliausių išeičių.

Nemažai dėmesio skiriame savo transporto priemonių parkui, tad džiaugiamės galėdami pasiūlyti tikrai modernius, komfortiškus autobusus, kurie atitinka griežtus techninius ir saugos reikalavimus. Tvarkingos, tiek techniškai, tiek ir vizualiai, transporto priemonės Jus vežios visais maršrutais, ar tai būtų vos kelių dešimčių, ar net kelių tūkstančių kilometrų kelionė.

Autobuso nuoma

Autobuso nuoma – išeitis didelių kompanijų kelionėms. Galimybė keliauti visiems kartu yra tai, ko siekia didelė dalis kompanijų, norinčių nukeliauti iš taško A į tašką B, aplankyti lankytinus objektus ar turi kitų priežasčių rinktis transporto paslaugas. Kuomet keliauja daugiau nei 20 žmonių autobusas tampa bene geriausia transporto priemone, neturinčia sau lygiu. Žinoma, jei tai kelionės, kurios gali būti pasiekiamos keliais, nes ypač tolimoms kelionėms patogiau ir greičiau rinktis lėktuvą.

Autobuso nuoma Vilniuje

Sostinės gyventojai ir įmonės įsikūrusios joje dažniausiai domisi autobuso nuoma Vilniuje, taip išvengiant didelių atstumų, kuriuos autobusas turi įveikti tuščias. Neišvengiamai yra užsakoma autobuso nuoma su vairuotoju, todėl verta taupyti ne tik kilometrus, bet ir laiką – tai padeda sutaupyti lėšų Jums. Autobuso nuoma kaina bus siūloma mažesne jei nereikės vykti Jūsų kompanijos pasiimti iš toli, neteks daug laiko stovėti ir laukti (pvz. švenčių, renginių metu). Autobuso nuoma Vilnius Jūsų nenuvils – tai miestas, kuriame tikrai nekils didelių keblumų nuomojantis autobusą – galime tai Jums garantuoti!

Autobusų nuoma kaina

Autobusų nuoma kaina gali ir išgąsdinti, ir nudžiuginti. Išgąsdins ji tuos, kurie vadovaujasi pirmu įspūdžiu ir anksčiau nėra susidūrę su autobusų nuoma, o tie, kurie moka skaičiuoti greitai iš karto apsidžiaugs – autobusų nuoma Vilniuje iš  tiesų nėra brangi ir tai bene pigiausias būdas keliaujantiems didelėmis kompanijomis, jei skaičiuoti kainos dalį tenkančią vienam keleiviui.

Autobusų nuoma su vairuotoju

Beveik visuomet siūloma autobusų nuoma su vairuotoju. Taip yra todėl, kad tik nedidelis kiekis žmonių turi teisę vežti didelį kiekį keleivių bei vairuoti šio tipo transporto priemonę. Tiek autobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju, tiek ir bet kuriame kitame mieste yra labai panaši, todėl nereikėtų tikėtis kažko neįprasto, išskirtinio, bet visuomet siūlome rinktis aukščiausią kokybę, kuri autobusų nuomą Jums pavers malonia patirtimi.

Autobusų nuoma vestuvėms

Labai dažnai pasirenkama autobuso nuoma vestuvėms. Tai didelė šventė, kurioje daug dalyvių, tad autobusas yra geras pasirinkimas jos organizatoriams – galėsite būti tikri, kad Jūsų svečiai jausis patogiai.

Modernių autobusų nuoma vestuvėms tampa vis populiaresniu pasirinkimu, tai dažnai pakeičia kitas transporto priemones, tokias kaip mikroautobusai ar netgi limuzinai. To priežastis labai paprasta – autobusų nuoma leidžia viena transporto priemone pervežti kur kas daugiau žmonių, linksmintis ir bendrauti net ir kelionės metu – tai šventei suteikia daug daugiau žavesio.

Turistinių autobusų nuoma

Turistinių autobusų nuoma suteikia Jums galimybę suorganizuoti puikias pažintines ar poilsines keliones tiek po Vilnių, tiek visoje Lietuvoje ar netgi už jos ribų. Autobusų nuoma visuomet buvo populiari tarp kelionių organizatorių, tačiau ne kiekvienas išdrįsta pats imti ir suorganizuoti kelionę ar, kuomet tai tampa neišvengiama, mano, jog tai labai sudėtinga. Modernūs, patrauklūs ir patogūs autobusai bei šiuolaikiška jų nuomos paslauga visa tai pavertė labai lengva užduotimi, kurią įveikti tikrai bus nesunku.

Autobusų nuoma Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje – tai galimybė Jums bet kuriame mieste pasirūpinti geriausia transporto priemone didesnei žmonių kompanijai. Ar nuomositės vestuvėms, ar organizuosite kelionę savo įmonės kolektyvui – rinkitės tinkamą autobusą, įvertinkite ir jų dydį, ir papildomas galimybes, tinkamumą Jūsų kelionės atstumui, keliautojams (vaikų kelionėms tiks ir mažiau erdvūs autobusai, o štai aukštaūgiams keliautojams norėsis kur kas daugiau vietos kojoms). Šiais laikais rasti puikų kelionėms tinkamą autobusą tikrai nebėra sunku!

FOLLOW

UAB “Norlenda”
Vilniaus raj., Mokyklos g.7
LT 15174
Tel: +37061625444
El.pašas:info@nlbus.lt

© Copyright 2016

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas