Autobusų nuoma Kaune: nuo mažų autobusiukų iki didelių turistinių autobusų

Autobusų nuoma Kaune yra labai plačiai apibrėžiama paslauga, skirta keliaujantiems žmonėms. Nepriklausomai nuo to, jie keliauja po miestą, po visą šalį ar net visą Europą, įvairaus dydžio autobusų nuoma yra viena iš geriausių išeičių patogiam keleivių pervežimui įvairiais atstumais.

Mažieji mikroautobusai – kelionėms savarankiškai

Mažieji, iki 9 sėdimų vietų turintys, mikroautobusai yra puikus pasirinkimas norintiems keliauti savarankiškai, tai yra, be vairuotojo. Tokio mikroautobuso nuoma Kaune yra vienas pigiausių būdų keliauti, žinoma, jei Jums užtenka tiek sėdimų vietų ir esate pasiryžę vairuoti savarankiškai. Šiems autobusiukams pakanka B kategorijos vairuotojo pažymėjimo, jie yra ekonomiški ir sąlyginai nedideli, todėl net ir miesto gatvėse jais manevruoti nėra labai sunku.

Mikroautobusai be vairuotojo puikiai tiks šeimos, giminės ar draugų kompanijos kelionėms susipažįstant su Kauno apylinkėmis, aplankant nutolusias įdomias vietas ir leidžiant laiką gamtoje. Be abejonės, toks autobusiukas puikiai tinka ir ilgoms kelionėms už Lietuvos ribų, tačiau verta įvertinti tai, jog savarankiškas vairavimas svečioje šalyje ilgą laiką gali varginti, kelionė taps sudėtingesnė, bet iš kitos pusės – įdomesnė ir kupinesnė emocijų. Patogu jei tarp bendrakeleivių yra nors vienas galintis kas kurį laiką Jus pakeisti ir perimti vairą į savo rankas.

Mikroautobusai svečiams pasitikti

Laukiate svečių, atskrendančių į Kauno oro uostą? Jei neturite kaip juos pasitikti – patikėkite tai profesionaliam vairuotojui, kuris su aukštos klasės mikroautobusu pasitiks Jūsų svečius oro uoste ir nuveš juos į viešbutį greitai, sklandžiai ir patogiai.

Galite vykti ir kartu, tačiau kam vairuoti, kai šį darbą galima patikėti kitiems? Jūs galėsite pakalbinti savo svečius po kelionės, pasiūlyti jiems veiklos ar sutarti dėl susitikimo. Kitaip tariant, Jūs galite rūpintis savo svečiais, o ne vairavimu.

Dideli autobusai – kelionėms grupėse

Kuomet surenkama didelė grupė žmonių ir maži autobusiukai nebetenkina poreikių – autobusų nuoma Kaune padeda Jums keliauti ir pasiekti savo tikslą. Didesniuose autobusuose ne tik daug sėdimų vietų, bet ir papildomos galimybės, tokios kaip WC, karštas vanduo / kava ir kt.

Kelionėms skirti dideli autobusai yra puikus pasirinkimas organizuojant įmonės kolektyvo išvykas, mokinių, studentų laisvalaikius ar renginius, taip pat organizuojant turistines išvykas po Kauno apylinkes ar visą Europą. Atsižvelgiant į keleivių skaičių, kelionės maršrutą ir kitus dalykus galima rinktis iš skirtingų autobusų, kol rasite tą, kuris geriausiai atitiks Jūsų kelionės lūkesčius.

Pasitaiko, jog reikia nuvykti į renginio vietą anksčiau nei visi kiti dalyviai ją pasieks, tačiau vykti savu automobiliu neišeina dėl kokių nors priežasčių (keliauja daugiau žmonių nei yra sėdimų vietų, reikia nusivežti didesnius daiktus ar pan.), tad autobuso nuomą puikiai papildo ir mikroautobuso nuoma Kaune – šis puikiai tiks mažai komandos daliai nuvykti anksčiau ar tiesiog kitu laiku.

Gausus skirtingo dydžių ir skirtingos klasės keleivinio transporto priemonių pasirinkimas atveria labai plačias kelionių galimybes. Nesunkiai rasite ir prabangų, ir nebrangų, ir mažą, kurį galėsite vairuoti patys, ir didžiulį, kuriame tilps visa Jūsų kompanija. Patogu, naudinga ir nesudėtinga!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *