Nuomojami autobusai

Mūsų įmonės transporto priemonių parkas yra šiuolaikiškas, modernus, techniškai tvarkingas ir paruoštas taip, kad atitiktų net ir labai įnoringų klientų poreikius: nuo mažų grupelių iki didelių kompanijų išvykų Lietuvoje ar už jos ribų. Mes galime Jums pasiūlyti tiek ypatingai talpius ir komfortiškus autobusus tolimoms kelionėms, tiek kompaktiškesnius mikroautobusus, jei vykstančiųjų nėra labai daug.

Savo mikroautobusus ir autobusus nuolatos prižiūrime, pasirūpiname jų technine būkle, užtikriname tvarką viduje ir švarą išorėje, tad Jums neteks nusivilti mūsų paslaugomis ar patirti diskomforto, raudonuoti prieš svarbius klientus ar partnerius kai atvyksite jų pasiimti į oro uostą ar viešbutį.

Nuomojami autobusai Vilniuje

Esame įsikūrę netoli Vilniaus, tačiau keleivių pervežimo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Nuomojami autobusai Vilniuje tik „ilsisi“ ir yra ruošiami naujiems klientams. Visuomet galite atvykti ir išsirinkti tinkamiausią Jums transporto priemonę, gyvai palyginti vieną ir kitą autobusą ar mikroautobusą, jei niekaip nepavyksta išsirinkti nuotoliniu būdu.

Mes jau pervežėme ne vieną didelę kompaniją, kuriai liko tik geri įspūdžiai iš kelionės mūsų transportu. Tai tik patvirtina mūsų žodžius apie kokybišką, klientų lūkesčius atitinkantį transporto parką. Visa tai puikiai papildo šaunus mūsų kolektyvas – profesionalūs ir paslaugūs vairuotojai.

Savo vairuotojus atrenkame kruopščiai, suteikiame galimybę jiems tobulėti, skiriame jiems geras transporto priemones, tad Jums suteikiamos paslaugos tikrai kokybiškos ir atitinka aukščiausius keliamus reikalavimus. Jei turite kokių nors pastabų ar pageidavimų – praneškite mums ir mes pamėginsime atsižvelgę į juos pateikti Jums tokį pasiūlymą, kuris atitiks visus Jūsų iškeltus kriterijus, tikslus.

Ieškote ne vienos transporto priemonės? Padėsime, nes turime pakankamai didelį kiekį autobusų ir mikroautobusų, tinkamų įvairaus tipo kelionėms. Patogiai nuvešime Jus ir Jūsų kompaniją į bet kurį oro uostą, atsivešime Jūsų partnerius iš kelių skirtingų oro uostų, jei tik to reikės ar pristatysime juos į skirtingus viešbučius vienu metu – nereikės ilgai laukti ar po ilgo skrydžio važinėti nepagrįstai ilgais maršrutais aplankant kelis skirtingus viešbučius ar kitas vietas.

Mikroautobusai

Mikroautobusai puikiai tinka pervežimo iš / į oro uostus paslaugai, mažesnėms žmonių grupėms ar į renginio vietą atvykstant didesniam kolektyvui, tačiau iš skirtingų vietų (pavyzdžiui, į gamtoje ar koncertų, renginių salėje vykstantį renginį turi atvykti atstovai iš įvairių Jūsų įmonės filialų).

Nedideli mikroautobusai yra kur kas manevringesni, lengviau pasiekia kai kurias vietas, ypatingai senosiose miestų dalyse, kelionės jais trunka šiek tiek trumpiau, tačiau ir žmonių gali važiuoti iki kelių kartų mažiau nei autobusuose. Nepaisant kompaktiškumo – mūsų mikroautobusai yra komfortiški, pritaikyti tiek trumpoms, tiek ir labai ilgoms kelionėms.

Autobusai

Jei Jums neužtenka mikroautobusųautobusai patenkins Jūsų poreikius. Dideli, erdvūs, komfortiški, aprūpinti visa kelionėms būtina įranga – tai mūsų modernūs autobusai, galintys pervežti net ir labai dideles žmonių grupes visoje Lietuvoje ar kitose Europos valstybėse.

Autobusai paruošti ilgoms kelionėms, juos vairuoja nepriekaištingi vairuotojai, puikiai išmanantys savo darbą ir galintys greitai, patogiai ir saugiai nuvežti Jus iš taško A į tašką B ar pasirūpinti pažintine kelione, kitomis keleivių pervežimo paslaugomis.

Patikėkite savo keliones mums, o mes pasirūpinsime kokybiškais ir Jūsų poreikius atitinkančiais autobusais bei mikroautobusais, užtikrinsime patogias ir saugias keliones Jūsų pasirinktu maršrutu, suteiksime visą Jums rūpimą informaciją – mes dirbame vardan Jūsų patogumo!

FOLLOW

UAB “Norlenda”
Vilniaus raj., Mokyklos g.7
LT 15174
Tel: +37061625444
El.pašas:info@nlbus.lt

© Copyright 2016

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas